2019’un En İyi Windows Hosting Hizmetleri

İnternette ki aktif sitelerin bir çoğu wordpress ve php olunca bir çok sunucu da Linux tabanlı sistemlerle servis sağlıyor. Linux yerine Microsoft rotasına gitmek isteyenler için ise Windows sunucularına ihtiyaç duyuluyor. Windows hosting alternatifleri ise nispeten daha az ve pahalı.

ASP.NET, ASP Hosting, NET Core 1.1 NET Core 2.2 MVC ve SQL Server tabanlı web siteleriniz için windows hosting kullanmak zorunlu. NopCommerce gibi  açık kaynak .net kodlu ücretsiz e-ticaret paketini çalıştırmak için de windows sunucularına ihtiyaç duyuluyor.

Windows Hosting’i tercih etmeniz sizi Microsoft ürünleriyle sınırlandırmamakta, aksine alternatiflerinizi artırmakta. Hosting planlarının çoğu WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, phpBB ve benzeri popüler uygulamaların tek tıkla kolayca kurulmasını sağlamakta.

İhtiyacı olanlar için Windows Hosting alternatifleri

A2 Hosting

ASP.NET, PHP 7, WordPress ve daha fazlasını aynı Windows sunucusunda çalıştırın.

Ayrıca Nopcommerce Gold Partner olan A2 Hosting,  rakip hizmetlere kıyasla 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükleme vaad ediyor. NopCommerce kurulumunuz önceden yüklenmiş olarak geliyor! 24/7/365 Guru Personel Desteği ve ultra güvenilir sunucular içeriyor. A2’yi Her Zaman Para İadesi Garantisi ile tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Windows Paylaşılan Hosting Lite $ 4.90/ mTH

Windows Paylaşılan Hosting Swift $ 5,88 / mTH

Windows Paylaşılan Hosting Turbo $ 10.78 /mTH

A2 Hosting Ziyaret Et

1 ve 1 IONOS

Fiyatlar, ilk yıl için ayda 1 ABD Doları , daha sonra 7.99 ABD Doları ile başlar, ancak en temel plan bile, Linux rekabetinin bir kısmından daha iyi fiyatlar sunmaktadır. 1 web sitesi, 100 GB web alanı ve sınırsız bant genişliği, her biri 1 GB depolama alanı olan 25 e-posta hesabı, ayrıca günlük yedeklemeler, 7/24 telefon ve e-posta desteği, ücretsiz bir etki alanı ve atılan bir SSL sertifikası alırsınız.
Windows’a özgü özellikler, her biri 1 GB’a kadar beş Microsoft SQL veritabanı, ASP.NET 4.7, ASP.NET Ajax ve MVC 3, 4 ve 5 içerir. SQL içe aktarma, SSI ve özel uygulama havuzları için desteği vardır. 

SmarterASP.NET

Smarter Asp 2 aylık ücretsiz alan adı ve Ücretsiz MSSql sunucusu ile birlikte ürünlerinizi deneyip karar vermenize olanak sağlıyor. Ücretsiz kullanım için sizde kredikartı veya herhangi bir bilgi istemiyor. Sadece Windows Sunucular üzerine yoğunlaşan firma kullanımı kolay arayüzü ile birlikte işlerinizi rahatça yapmanızı sağlıyor.

60 Günlük Ücretsiz Kullanımda Sunucu Özellikleri

Windows 2016 Hosting
Reklam Yok
Kapasite: 1GB
Bandwidth: 10GB/Month
Web Sites: 1
ASP.NET, ASP, PHP
MS Access & vb

1 x MS SQL Database
MSSQL 2017, 2016, 2014, 2012, 2008
MS SQL database boyutu: 1GB
MS SQL log size: 1GB
Backup, Restore, Attach: YES
Remote Connect: YES
SQL Management Studio: YES

1 x MySQL Database
MySQL database boyutu: 1GB
Backup, Restore: YES
Remote Connect: YES
phpMyAdmin: YESİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*