Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

ASUS FX504GD-58250 i5-8300H 8GB 1TB 256GB SSD 4GB

ASUS FX504GD-58250 i5-8300H 8GB 1TB 256GB SSD 4GB
Üretici: Asus
Kullanılabilirlik: 2 stokta
Ücretsiz kargo
$1,030.00

ASUS TUF Gaming FX504

GERÇEK OYUNA DALIŞ. UZUN SÜRELİ DAYANIKLILIK.

 

ASUS TUF Oyun FX504 sürükleyici oyunla, standartların çok ötesine geçen uzun bir kullanım ömrünü birleştiren güçlü bir Windows 10 dizüstü bilgisayardır. Patentli Anti-Dust Cooling (ADC) (Toz-Tutmaz Soğutma) sistemi, uzun ömürlülük ve istikrarlı performans sağlarken çarpıcı 120Hz'lik bir panel ve 7.1 kanallı surround ses, duyularınıza tam olarak etki eder - FX504, tüm doğruları uygun bir fiyata işaretler!

İLK TUF OYUNCU DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI

STANDARTLARIN ÖTESİNDE DAYANIKLI

Ultimate Force (TUF) (Sos Sistem Güç) ruhuyla aşılanan ve düşmanın kalbine korku salmak için tasarlanan dayanıklı ve hafif FX504, TUF Gaming ailesinin ilk dizüstü bilgisayarıdır. Güçlü, portatif, dayanıklı ve çok yönlü FX504, en yeni oyunları ve çoklu görevleri kolaylıkla yürütürken aynı zamanda uzun yıllar boyunca size etkileyici oyun deneyimleri sunmak üzere eşsiz dayanıklılık ve sağlamlık sunar. Patentli Anti-Dust Cooling (Toz-Tutmaz Soğutma) sistemi, grafiksel olarak yoğun oyun seansları için gerekli soğutmayı sağlar ve zararlı toz partiküllerini ve kiri temizleyerek makinenin ömrünü uzatır. FX504'ü ister genişletilmiş oyun isterse de uzun yazım seansları için kullanıyor olun - 20 milyon tuşa basma ömrü sayesinde 10 milyon tuşa basarak sektör standartlarını ikiye katlar. FX504 etkilemek için tasarlanmıştır - kişiliğinize ve tarzınıza uygun dört farklı tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. FX504 standardın ötesindedir ve iş veya oyun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 
 
FX504, yoğun bir oyun ve verimli çoklu görev için yaratıldı ve bu bölüm görünüyor. Dünyayı bir oyuncu olduğunuzu gösterin ya da iş için profesyonel ve zarif bir görünüm arayışına girin - FX504, kişiliğinize ve tarzınıza uygun dört farklı tasarımda mevcuttur. Metalik Premium Çelik kaplaması, parlak kırmızı ASUS logosunun yanı sıra tokluk ve oyunun mükemmel bir uygulamasına da sahiptir.

Pek çok üretici bu segmentte ürün piyasaya sürmesine karşın ASUS'un FX504 modeli oyuncuların aradığı daha hızlı panel gibi kritik özellikleri bir kenara bırakmadan dengeyi kurmayı başarmış. Bu seri diğer üst modellere göre fiyat/performans olarak konumlandırılacak.Bu piyasada kullanıcıların çok geniş bir kesimine olumlu rekabet olarak yansıyacak.
 

PORTATİF PERFORMANS

SIKI ÇALIŞ. DAHA SERT OYNA.

FX504 son derece etkileyici bir 2.5 cm'lik ve yalnızca 2.3 kg ağırlığındaki bir şasiye entegre edilmiş, tamamı Microsoft® DirectX® 12 destekli, en yeni nesil Intel® Core ™ i7-8750H işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 1060 ekran kartıyla donatılmıştır. İster iş isterse de okul için çok görevler olsun ister film, müzik ya da isterse oyun olsun - FX504'ün bütün bunlar için yüksek performans gücü vardır!

 

120HZ PANEL

OYUNA SAĞLAM DALIŞ YAPIN

FX504 ultra hızlı 120Hz, 15,6 inç geniş görüşlü bir ekrana sahiptir. 3ms tepki süresine sahip ve saniyede 120 kare görüntüleyebilen ekran, filmlerin daha canlı görünmesini sağlar ve oyunlar daha sorunsuz çalışır - sizi hareketin tam ortasına getiren görsel bir deneyim sunar. Standart 60Hz panellere kıyasla 120Hz panel, ekranda ne olup bittiğine anında tepki verebilmenizi sağlar, böylece hızlı tempolu oyunlarda avantaj elde edersiniz. % 130 sRGB (% 94 NTSC'ye denk) geniş renk gamı da mükemmel kontrast ve renk tutarlılığı sağlar. Panel, dikkat dağıtıcı parıltıları veya yansımaları neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için mat bir yüzeye sahiptir.

HYPERCOOL TEKNOLOJİSİ

GELİŞTİRİLMİŞ SOĞUTMA VE DAHA UZUN ÖMÜR

FX504'ün termal tasarımı ömrünü önemli ölçüde uzatır ve patentli kendi kendini temizleyen ADC sistemini kişiselleştirilebilir Fan Overboost fonksiyonu ile birleştiren HyperCool teknolojisi ile grafik bakımından yoğun oyunlar için istikrarlı bir performans sağlar. Tehlikeli toz partiküllerini ve şasiyi iki özel tünelden dışarı çıkartan ADC sistemi, dizüstü bilgisayarın bağışıklık sistemi gibi hareket eden bir soğutma şaheseri olup sistemin kararlılığını ve ömrünü artırmak için termal kanatlarda birikmeyi önler. Ayarlanabilir Fan Overboost fonksiyonu, çoklu görev ve oyun ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır: Fan performansı ve gürültü seviyesi arasında mükemmel dengeyi bulmak için üç farklı mod arasında seçim yapabilirsiniz. Bir çift bakır ısı borusu ve bir çift fanlı sistem, işlemci ve ekran kartını bağımsız olarak soğuturken, hava akışı için optimize edilmiş şasi tasarımı, standart kasaların aksine termal verimliliğini % 27'ye kadar artırıyor. Uzun oyun oturumları sırasında bile klavyenizin serin kalmasını sağlamak için WASD anahtar grubunun hemen altında akıllıca yerleştirilmiş bir fan bulunur.

TOZ-TUTMAZ TÜNELLER

Özel bir iç tasarım, fanların kenarlarında bulunan iki toz-tutmaz tünelle şasiden dışarı çıkması için toz ve kirleri zorlar. Yüzgeçler arasında veya şasinin içinde toz birikmesi yaygın bir sorundur ve aşırı soğutma performansının azalmasına, aşırı çalışan fanlardan yüksek batarya tüketimine yol açabilir ve hatta sisteme zarar verebilir. Şasiyi açmak garantiyi geçersiz kılabilir, onarım merkezleri ise zaman alıcı ve pahalıdır. Patentli Anti-Dust Cooling sistemi, termal yüzgeçlerin kirlenmesini önleyerek hem uzun ömürlülük hem de güvenilirlik sağlar.

 

FAN GÜÇLENDİRME

Fonksiyon tuşuna tek bir basmayla gürültü seviyelerini ve güç tüketimini kontrol etmek için üç fan performans modundan hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapmanızı sağlar. Fan Overboost modu, CPU ve GPU sıcaklıkları sistem istikrarı sağlamak ve oyun sırasında yüksek kare hızlarını sürdürmek için yükseldiğinde fan gücünü akıllıca artırır. Sessiz mod, gürültü düzeyini ve güç tüketimini engeller; çevrimiçi ortamda gezinmek veya iş yerinde verimlilik uygulamaları kullanmak gibi daha az zorlu görevler için idealdir. Dengeli mod, ılımlı bir gürültü seviyesinde ve güç tüketiminde istikrarlı fan performansı sağlayarak her iki dünyanın da en iyisini birleştirir.

 

HAVA AKIŞI-OPTIMIZE ŞASİ

FX504'ün her parçası sistem kararlılığını ve verimliliğini artırmaya hizmet eder. Yenilikçi ve patentli ikizkenar yamuk kesimli kapak, standart dizüstü bilgisayar kapaklarına göre termal verimi % 27'ye kadar arttırmak için egzoz çıkışlarına engel olmaz.

 

SERİN OYNAYIN

WASD tuş grubu alanının altında akıllıca yerleştirilmiş fanlar, uzun oyun oturumları ve ağır yükler sırasında bile klavyenizin serin kalmasını ve rahat çalışmasını sağlar.

 

DTS HEADPHONE:X™

SÜRÜKLEYİCİ 7.1-KANAL SURROUND SES

DTS Kulaklık: X ™, kulaklıklarınızın harici ve dizüstü bilgisayar hoparlörlerinin ev sineması kalitesinde ses sunmasını sağlayan etkileyici bir 7.1 kanal surround ses deneyimi sunar. İster oyun oynuyor, ister film seyrediyor, ister de favori futbol takımınız için tezahürat ediyor olun DTS sizi doğrudan hareketin merkezine götürecek çeşitli içerik modları sunuyor! Oyun profili ses motorunun sesleri her zamankinden daha doğru bir şekilde işleyebilmesini sağlar, böylece çevrenizde neler olup bittiğini tamamen fark etmenizi sağlar, bu yüzden düşmanların nereden geldiğini duyabilirsiniz, çünkü DTS Headphone: X çevrelenme deneyimini tam olarak taklit edebilen çoklu hoparlör ayrıca, yerleşik ekolayzırla kendi ses ortamınızı oluşturmanıza olanak tanımak için ayrıntılı ses ayarlama seçenekleri sunan her audiophile'ın ihtiyaçlarını karşılar.

EKSTRA DAYANIKLI KLAVYE

OYUNCLULUK VE YAZMA İÇİN OPTİMİZE

FX504'teki her bir bileşenin tasarımı genişletilmiş oyun ve yazım oturumları için mükemmel bir şekilde optimize edilmiş, masaüstünden ilham alan bir klavye ile dikkatlice düşünülmüş ve üretilmiştir. 20 milyon tuşa basma özelliğine sahip FX504, bir dizüstü bilgisayarda bulunan en dayanıklı klavyelerden birine sahiptir - 10 milyon tuş basımı mevcut endüstri standardının iki katıdır. Scissor-switched tuşlar 0.25mm tuş kapağı eğrilerine sahiptir ve pürüzsüz ve dokunsal tuş vuruşları için 1,8 mm'lik bir mesafe sunar ve çarpıcı kırmızı renkle arkadan aydınlatmalıdır böylece oyun oynarken veya karanlıkta çalışırken kolayca görünür. Özel Overstroke teknolojisi, tuşların hassaslık ve rahatlık için çalıştırma noktasından sonra genişletilmiş bir mesafeyle erken kayıt edilmesini sağlar. Belirgin hale getirilmiş WASD tuşları, geniş alan çubuğu ve izole ok tuşları hızlı ve doğru kontrol sağlar.

Learn more about keyboard

20 MİLYON TUŞ BASIMI

Klavyeler günümüzün dizüstü bilgisayarlarında zayıf bir noktadır ister alışılmadık bir düzende olsun isterse de düşük hassasiyetli veya güvenilmez olsun durum budur. Saatte 8.000 tuş vuruşunun 10 tuşlu ortalama yazma hızı (KPH), standart klavyelerin neden birkaç yıl kullanımdan sonra kırıldığını açıklıyor. Bu nedenlerden dolayı FX504 her tuşun endüstri standardından iki kat daha fazla 20 milyona kadar basım yapabileceği masaüstü esinli bir klavye düzeni ve özel Overstroke teknolojisi ile geliyor. Doğruluktan ve rahatlığından ödün vermeden uzatılmış bir ömür vaat eden bir klavye.

 
İşlemci Tipi Intel Core i5
Ekran Boyutu 15.6''
Çekirdek Sayısı Dört çekirdek işlemci
İşlemci Modeli i5-8300H 2.3 GHz Turbo 4.0 GHz (8.Nesil)
Sistem Belleği (Gb) 8 GB
Bellek Türü DDR4 2666MHz
Bellek Düzeni 1 x 8GB
Max.Bellek 32GB
Toplam Bellek Slotu 2
Bellek Yükseltme Var
Sabit Disk 1 Tb
Sabit Disk Hizi 7200rpm
SSD Slotu M.2
SSD 256 Gb
Ekran Karti Paylasimsiz (4 Gb)
Grafik Islemcisi GeForce GTX1050
Grafik Serisi GeForce GTX 10 Serisi
Grafik Genisligi 128Bit
Grafik Yapisi GDDR5
Ekran Boyutu 15.6' Inç
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Özelligi Full HD Anti-Glare LED-Backlit Display
Ekran Çözünürlük 1920 x 1080
Optik Okuyucu Yok
Isletim Sistemi Free Dos
Webcam HD Kamera
Ses SonicMaster
Kart Okuyucu 2 in 1 (SD/MMC)
Wirelles 802.11ac
Bluetooth Versiyon 4.0
Ethernet Gigabit (1000 Mbps)
Hdmi Versiyon 1.4
Usb Portu 2 x Usb 2.0 - 2 x Usb 3.0
Video Portu mini Display Portu
Klavye Düzeni Numerik Q TR
Klavye Özelligi Arkadan aydinlatmali
Touchpad Çoklu dokunmatik harekete duyarli
Pil Teknolojisi 4 hücreli pil
Paket Içerigi Notebook, Sarj Aleti, Pil
Agirlik 2.50 kg
Malzeme Alüminyum kasa
Renk Siyah
Garanti Süresi 24 Ay Resmi Asus Yetkili Servisi